Kalendarz imprez 21

Newsy

Poniżej oczekiwań w Lidze Mistrzów.

poniedziałek, 26 września 2016

Deutscher Touring Yacht-Club wygrał Żeglarską Ligę Mistrzów 2016! Yacht Club Sopot kończy rywalizację na dwudziestym miejscu.

YCS w finale Ligi Mistrzów w Porto Cervo!

środa, 21 września 2016

W najbliższy weekend, najlepsze europejskie kluby żeglarskie będą rywalizować w finale żeglarskiej Ligi Mistrzów na Sardynii. Wśród 32 załóg reprezentujących czołowe jacht kluby z całej Europy, znalazły się dwa polskie teamy – Yacht Club Sopot oraz TŻR PMT Szczecin.

Yacht Club Sopot zdobywa Świnoujście

poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Załoga Yacht Club Sopot pod wodzą Rafała Sawickiego zwycięża w regatach Świnoujście Match Race Grade 2 zaliczając znakomity powrót na trasy meczowe po kilkunasto miesięcznej przerwie.

Yacht Club Sopot z brązowym medalem pierwszej rundy PEŻ

poniedziałek, 16 maja 2016

Załoga YCS rozpoczęła tegoroczne rozgrywki Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej od trzeciego miejsca w pierwszej rundzie w Szczecinie. W ubiegłym roku było dokładnie tak samo. Czy to dobry prognostyk przed kolejnymi imprezami? Relacja z zawodów.

Otwarcie sezonu regatowego w YCS

piątek, 29 kwietnia 2016

I Runda Mistrzostw Yacht Club Sopot za nami. Od emocjonujących wyścigów, w których wzięli udział klubowicze i przyjaciele Yacht Club Sopot, na dobre rozpoczęliśmy kolejny sezon żeglarski. Łącznie na 6 łódkach wystartowało 22 zawodników, a w regatach gościnnie wzięli udział także przedstawiciele firmy Nautica Nord, z którą klub i GSC Yachting zacieśniają współpracę.

GSC Yachting biznes liga żeglarska Yachting Clinic