Kalendarz imprez 21

Newsy

Yacht Club Sopot gotowy do startu w St. Maarten Heineken Regatta

środa, 1 marca 2017

W piątek 3 marca rozpoczną się 37 regaty St. Maarten Heineken Regatta. Wielkie święto żeglarstwa, na które co roku przyjeżdża kilka tysięcy uczestników z całego świata. Na starcie nie zabraknie reprezentantów Yacht Club Sopot, którym przewodzić będzie mistrz olimpijski Mateusz Kusznierewicz na wyjątkowej jednostce VO70 Green Dragon.

Pierwsze urodziny Yacht Club Sopot

sobota, 11 lutego 2017

Początek lutego to ważny okres w życiu Yacht Club Sopot. Dokładnie rok temu klub oficjalnie rozpoczął swoją działalność. Starty w rywalizacji sportowej na akwenach polskich i zagranicznych, edukacja dorosłych, którzy po raz pierwszy zetknęli się z żeglarstwem oraz pro-rodzinna rekreacja żeglarska to działania, które Yacht Club Sopot zrealizował w pierwszym roku działalności. Sezon 2017 zapowiada się równie intensywnie, począwszy od udziału w jednych z najbardziej znanych regat żeglarskich na świecie St. Maarten Heineken Regatta. 

Yacht Club Sopot rozpocznie sezon żeglarski na Karaibach.

czwartek, 15 grudnia 2016

Na przełomie lutego i marca załoga Yacht Club Sopot wystartuje w słynnych regatach „St.Maarten Heineken Regatta”. Klub wystawi swój zespół na wyjątkowej jednostce klasy Volvo 70 „Green Dragon”, a za jego sterem stanie Mistrz Olimpijski, członek honorowy YCS Mateusz Kusznierewicz. 

Pierwsza wigilia rodziny YCS

piątek, 9 grudnia 2016

To była pierwsza wigilia w YCS. Dziękujemy Wam wszystkim za ten wspaniały pierwszy rok!

Yacht Club Sopot nabiera rozpędu - nowe władze i wyjątkowy członek honorowy.

poniedziałek, 10 października 2016

Za nami pierwszy, intensywny sezon żeglarski w Yacht Club Sopot. Od oficjalnej inauguracji nie minęło nawet osiem miesięcy, a na naszym koncie już całkiem sporo sukcesów. W miniony weekend podsumowaliśmy sezon 2016, ale przede wszystkim przedstawiliśmy strategię rozwoju klubu w kolejnych latach.

GSC Yachting biznes liga żeglarska Yachting Clinic