Kalendarz imprez 23

Newsy

YCS w finale Ligi Mistrzów w Porto Cervo!

środa, 21 września 2016

W najbliższy weekend, najlepsze europejskie kluby żeglarskie będą rywalizować w finale żeglarskiej Ligi Mistrzów na Sardynii. Wśród 32 załóg reprezentujących czołowe jacht kluby z całej Europy, znalazły się dwa polskie teamy – Yacht Club Sopot oraz TŻR PMT Szczecin.

Yacht Club Sopot zdobywa Świnoujście

poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Załoga Yacht Club Sopot pod wodzą Rafała Sawickiego zwycięża w regatach Świnoujście Match Race Grade 2 zaliczając znakomity powrót na trasy meczowe po kilkunasto miesięcznej przerwie.

Yacht Club Sopot z brązowym medalem pierwszej rundy PEŻ

poniedziałek, 16 maja 2016

Załoga YCS rozpoczęła tegoroczne rozgrywki Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej od trzeciego miejsca w pierwszej rundzie w Szczecinie. W ubiegłym roku było dokładnie tak samo. Czy to dobry prognostyk przed kolejnymi imprezami? Relacja z zawodów.

Otwarcie sezonu regatowego w YCS

piątek, 29 kwietnia 2016

I Runda Mistrzostw Yacht Club Sopot za nami. Od emocjonujących wyścigów, w których wzięli udział klubowicze i przyjaciele Yacht Club Sopot, na dobre rozpoczęliśmy kolejny sezon żeglarski. Łącznie na 6 łódkach wystartowało 22 zawodników, a w regatach gościnnie wzięli udział także przedstawiciele firmy Nautica Nord, z którą klub i GSC Yachting zacieśniają współpracę.

Yacht Club Sopot Serious Fun – relacja

czwartek, 10 marca 2016

Za nami kolejne wspaniałe, żeglarskie wydarzenie, którego inicjatorami byli Yacht Club Sopot i GSC Yachting. W ubiegłym tygodniu wzięliśmy udział w jednych z najpopularniejszych regat żeglarskich roku czyli St. Maarten Heineken Regatta.

GSC Yachting 49er Grand Prix biznes liga żeglarska Yachting Clinic