Kalendarz imprez 23

Newsy

Pierwsze urodziny Yacht Club Sopot

sobota, 11 lutego 2017

Początek lutego to ważny okres w życiu Yacht Club Sopot. Dokładnie rok temu klub oficjalnie rozpoczął swoją działalność. Starty w rywalizacji sportowej na akwenach polskich i zagranicznych, edukacja dorosłych, którzy po raz pierwszy zetknęli się z żeglarstwem oraz pro-rodzinna rekreacja żeglarska to działania, które Yacht Club Sopot zrealizował w pierwszym roku działalności. Sezon 2017 zapowiada się równie intensywnie, począwszy od udziału w jednych z najbardziej znanych regat żeglarskich na świecie St. Maarten Heineken Regatta. 

Yacht Club Sopot rozpocznie sezon żeglarski na Karaibach.

czwartek, 15 grudnia 2016

Na przełomie lutego i marca załoga Yacht Club Sopot wystartuje w słynnych regatach „St.Maarten Heineken Regatta”. Klub wystawi swój zespół na wyjątkowej jednostce klasy Volvo 70 „Green Dragon”, a za jego sterem stanie Mistrz Olimpijski, członek honorowy YCS Mateusz Kusznierewicz. 

Pierwsza wigilia rodziny YCS

piątek, 9 grudnia 2016

To była pierwsza wigilia w YCS. Dziękujemy Wam wszystkim za ten wspaniały pierwszy rok!

Yacht Club Sopot nabiera rozpędu - nowe władze i wyjątkowy członek honorowy.

poniedziałek, 10 października 2016

Za nami pierwszy, intensywny sezon żeglarski w Yacht Club Sopot. Od oficjalnej inauguracji nie minęło nawet osiem miesięcy, a na naszym koncie już całkiem sporo sukcesów. W miniony weekend podsumowaliśmy sezon 2016, ale przede wszystkim przedstawiliśmy strategię rozwoju klubu w kolejnych latach.

Poniżej oczekiwań w Lidze Mistrzów.

poniedziałek, 26 września 2016

Deutscher Touring Yacht-Club wygrał Żeglarską Ligę Mistrzów 2016! Yacht Club Sopot kończy rywalizację na dwudziestym miejscu.

GSC Yachting 49er Grand Prix biznes liga żeglarska Yachting Clinic