Kalendarz imprez 22

Newsy

Yacht Club Sopot już po raz trzeci wystartuje w regatach na Karaibach

poniedziałek, 25 marca 2019

BVI Spring Regatta and Sailing Festival to pierwsza w tym sezonie impreza regatowa w kalendarzu Yacht Club Sopot. Członkowie klubu wracają na morze karaibskie, aby po raz kolejny wystartować w imprezie z cyklu „serious fun”, a za cel obrali Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Już we wtorek 26 marca rozpocznie się tam festiwal żeglarstwa na starcie którego zobaczymy prawie 100 łódek z całego świata w tym sopocką załogę na jachcie klasy Volvo Open 70 „E1”

Biała księga - odrzucenie zgłoszenia jachtu Kosatka Monster Project do regat S2H

wtorek, 25 grudnia 2018

Dodatkowe informacje w nawiązaniu do komunikatu YCS z dnia 22 grudnia 2018 roku.

Komunikat w sprawie odwołania udziału załogi YCS w regatach Sydney Hobart Yacht Race 2018

sobota, 22 grudnia 2018

Z przykrością informujemy, że ze względu na wyjątkowe, niezależne od Yacht Club Sopot okoliczności, związane z faktem zawinionego, nieprawidłowego działania właściciela jachtu Kostatka Monster Project, w zakresie m.in. niedopełnienia formalności związanych z jachtem, na którym załoga Yacht Club Sopot miała wystartować w regatach Sydney Hobart Yacht Race 2018, jednostka ta nie została dopuszczona do startu w tych regatach.

Sydney Hobart Yacht Race 2018 czas zacząć!

sobota, 15 grudnia 2018

Yacht Club Sopot wystartuje w Sydney Hobart i przejdzie do historii!

Zbigniew Gutkowski poprowadzi załogę Yacht Clubu Sopot w legendarnych regatach Sydney-Hobart, które rozpoczną się 26 grudnia o godzinie 3:00 czasu polskiego. To pierwszy w historii polski klub, który zanotuje start w dwóch najważniejszych wyścigach morskich na świecie - w 2017 roku uczestniczył w Rolex Fastnet Race.

Jacht Klubowy - Sun Oddysey349 rocznik 2018

sobota, 4 sierpnia 2018

YachtClub Sopot jest ideą żeglarską skupiającą ludzi, dla których żeglarstwo to pasja lub sposób na życie. Z uwagi na koncept YCS, uzupełnieniem naszej oferty jest możliwość czarteru jachtu żaglowego Sun Oddysey349 rocznik 2018.

GSC Yachting biznes liga żeglarska Yachting Clinic